وان یخچال

وان یخچال داخل یخچال می باشد . وکیوم وان یخچال با استاندارد مناسب و با کیفیت عالی توسط این شرکت تولید می گردد . یخچال دستگاهی است که از یک وسیله سردکننده به همراه یک عایق حرارتی و سازوکاری برای انتقال گرما از داخل این محفظه به بیرون تشکیل می‌شود.

از یخچال برای خنک نگهداشتن مواد غذایی، داروها و دیگر چیزهای فاسدشدنی استفاده می‌شود و استفاده از یک وکیوم  یخچال صنعتی استاندارد به این امر کمک می کند . یخچالها از دیرباز تاکنون تغییرات شگرفی را به خود دیده‌اند. از یخچال های طبیعی گرفته تا یخچال های دست‌ساز زیرزمینی و بعدها یخچال های نفتی و گازی و عموم یخچالهای امروزی که با جریان الکتریسیته کار می‌کنند.

وکیومی ، وان حمام ، یخچال

وان یخچال
وان یخچال

 

نخستین یخچال مصنوعی شناخته‌شده در ۱۷۴۸ میلادی بدست ویلیام کولین در دانشگاه گلاسگو رونمایی شد. اولیور ایوانس، مخترع آمریکایی، که به عنوان پدر یخچال شناخته می‌شود، مخترع یخچال بخار فشرده‌است، با این وجود او دستگاهی که بتواند فرایند مربوطه را طی کند نساخت. در سال ۱۸۳۴ میلادی، ژاکوب پرکینز با تغییر در طرح اولیهٔ ایوانس توانست اولین یخچال جهان را بسازد و جان گوری، یک مخترع آمریکایی اهل فلوریدا، نخستین یخچال مکانیکی را در ۱۸۴۱ میلادی بر پایهٔ طرح ایوانس ساخت که از آن برای ساختن یخ برای خنک نگاه‌داشتن مبتلایان تب زرد استفاده می‌کرد. در ۱۸۵۳ نخستین یخچالی که می‌توانست روزانه یک تن یخ تولید کند توسط یک استاد آمریکایی به ثبت رسید.

هر یخچال به صورت پایه دارای : وکیوم وان یخچال ، کمپرسور ، کندانسور ، اواپراتور و گاز و ترموستات است. هریک از اینها جزو لاینفک وسایل سرماساز هستند که در صورت نبود هریک این فرایند امکانپذیر نمی‌باشد.

جا یخی یا فریزر

روش کار یخ زن یا جا یخی که به آن فریزر نیز می‌گویند همانند یخچال است با این تفاوت که ترموستات آن برای دمای پایین‌تری تنظیم می‌شود. همچنین مناسب است که از گاز مبردی استفاده شود که دمای تبخیر آن پایین‌تر باشد . در فریزرهای پرقدرت از بادبزن برای خنک‌کردن کمپرسور و کندانسور استفاده می‌شود. دمای فریزرها از -۱۴ درجه سلسیوس سردتر باید باشد تا به مواد غذایی آسیب نرسد. اکثر فریزرهای خانگی ، یخچال های یخی، دمای تنظیمی از -۱۴ تا-۲۵ درجه سلسیوس دارند و از وکیوم وان مناسب استفاده می شوند . برای فریزرهای نگهداری بستنی از مبرد R22 که تا دمای -۴۰ درجه سلسیوس سرما تولید می‌کنند استفاده می‌شود. وکیوم وان یخچال ، وکیوم یخچال

برای دریافت اطلاعات دقیق تر از قیمت کمد بیمارستانی ، کمد کنارتخت بیمارستانی ، وان یخچال ، وکیوم فرمینگ ، قالب سنگ مصنوعی با شماره های زیر تماس بگیرید
02165253848 – 02177359720 – 0217733765109121470025
keyboard_arrow_up