کمد بیمارستانی

طراحی زیبا و کاربردی کمد بیمارستانی به گونه ای مناسب سازی شده جهت کادر پزشکی و پرستاری میباشد. کمد کنار تخت بیمار ، کمد کنار تخت بیمارستانی دارای چندین قسمت میباشد که هر قسمت از دو جزء تشکیل شده قسمت اول دارای فضایی بزرگ با ابعاد دلخواه میباشد که مناسب قرار دادن ساک ورزشی ،کوله پشتی ، کیف لپ تاپ ، کفش و غیره میباشد و قسمت دوم دارای دارای لوله در قسمت بالا جهت آویز لباس میباشد.

در قسمت دوم امکان آویزان کردن کت ، پالتو ،بارانی ، روپوش پرستاری ،روپوش پزشکی و مانتو فرم اداری یا معمولی بصورت کاملا ایستاده فراهم امده است شما میتوانید تا چندی عدد روپوش یا مانتو را با یا بدون کاور و با خیالی آسوده از جهت تا شدن و چروک شدن به شکل مرتب از داخل قسمت دوم آویزان کنید.

پوشش رنگ پودری الکترواستاتیک و نیز پیش شستشو و چربی زدایی که پیش از عملیات رنگکاری الکترواستاتیک صورت میگیرد محیطی سالم و عاری از ویروس و باکتری های مضر را برای لباسها محیا میکند. بخاطر داشته باشید لباسهای شما در کمد کنار تخت بیمار براحتی آویزان خواهند شد و هرگز چروک نمیشوند.

<yoastmark class=

 

کاربرد کمد های کنار تخت

 مناسب جهت مراکز درمانی و پزشکی شامل بیمارستانها ، مراکز بهداشتی درمانی زایشگاهها کلینیک های پزشکی مراکز خدمات درمانی داروخانه ها درمانگاه ها مطب های پزشکی مراکز پخت و طبخ غذا آشپزخانه هتلها آشپز خانه بیمارستانها آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی خوابگاههای دخترانه و کلیه مراکز و اماکنی که نیاز به داشتن جالباسی و رختکن شیک و مدرن دارای ایمنی بالا و همچنین طراحی کمد بر مبنای نیاز برای جلوگیری از چروک شدن لباسها میباشند و به ظاهر و لباس کارکنان خود اهمیت میدهند.

رویه کمد بیمارستانی

مواد لایه رویی کمد کنار تخت بیمارستانی باید با ورقه های پلاستیکی تزئینی چندلایه با ضخامت بیش از 8 میلی متر و با یک روکش مناسب در قسمت زیرین ، پوشش داده شود. سطح روکش کمد کنار تخت بیمار باید صاف و به آسانی قابل تمیز کردن باشد.

برای تهیه و قیمت کمد کنار تخت بیمارستانی ، کمد کنار تخت بیمار می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید.
02165253848 – 02177359720 – 0217733765109121470025
keyboard_arrow_up